Tüm Eğitim Setlerimiz 2016 Müfredatına Uygundur.
 

 

      En İyi KPSS DVD Seti - Neden Görsel Akademi KPSS DVD Seti

Görsel Akademi - 2016 KPSS Genel Kültür Genel Yetenek DVD Eğitim Tam Seti ;Neden Görsel Akademi Yayınları ?


- Görsel Akademi'nin uzmanlık alanı KPSS' dir. Sadece kpss dvd seti üretmekte ve bu alanda yenilikçi ve profesyonel çalışmalar yapmaktadır. 

- Görsel Akademi uzun yıllardır İstanbul'daki dershanelerde profesyonel kpss eğitimi veren, alanında uzman eğitim kadrosu ile çalışmaktadır. Bu set size İstanbul'daki en iyi kpss dershanelerinin sınav odaklı kpss hazırlık eğitimini çok daha ekonomik koşullarla sunmaktadır.

- Görsel Akademi Kpss DVD Seti'nde KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Sınavı için öğrenmeniz gereken tüm konular, çıkmış ve çıkabilecek olan sorular 310 saat ders anlatımıyla detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Özellikle Matematik, Geometri gibi sayısal derslerde en alt seviyeden başlanmış ve kademe kademe üst seviyeye çıkılmıştır. Bu sayede konulardan uzun süre uzak kalanların da zorlanmadan çalışmalarına imkan sağlanmıştır. Tarih dersinde ise bir ilk gerçekleştirilmiştir. Klasik konu sıralamasının dışına çıkılarak en çok soru gelen konular önce anlatılmış, daha az soru gelen konular sonraya bırakılmıştır. Böylece adayların çok soru gelen konuları daha iyi öğrenmeleri ve tekrar etmeleri sağlanmıştır. Bu Görsel Akademi'nin yenilikçi ve profesyonel eğitim anlayışı gereği adaylara sunulan önemli bir avantajdır.

- Görsel Akademi, tüm derslerde, konu anlatımının ardından, ekrandan hoca ile birlikte çözümünü takip edebileceğiniz bol örnekli ünite sonu soruları  ile öğrendiklerinizi pekiştirmenizi sağlamaktadır.

- Görsel Akademi Kpss Seti sınavda sorumlu olunan aktüel bilgileri de içeren yeni ve güncel bir settir.

- Görsel Akdademi değişen soru trendleri doğrultusunda ve özellikle vatandaşlık dersinde yeni güncel konuları periyodik olarak güncelleyecektir. 2015 yılında sınava girmeyi planlayan ve şimdiden çalışmak için bu seti tercih eden tüm adaylara, ÖSYM yeni güncellemeler yaptığında, siz talep etmeden biz ücretsiz olarak size göndermekteyiz.Setimizi sipariş veren bütün müşterilerimiz aslında bizim öğrencilerimiz de olmaktadır.


- Görsel Akademi 9 banka ile çalışan ve 6 bankanın kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit yapabilen kurumsal bir yapıya sahiptir. 

- Görsel Akademi yanda gördüğünüz gibi TürkTelekom ve tüm GSM opretörlerinden aynı numara ile ulaşmanızı sağlayan profesyonel çağrı merkezine sahiptir.

- Görsel Akademi arzu etmeniz halinde İstanbul'daki merkez ofisimize gelerek ürünleri görerek, dokunarak, inceleyerek, demo videolardan daha fazlasını izleyerek satın alabileceğiniz, kapıları tüm adaylara açık bir kurumdur.


 1. Kredi Kartıyla Güvenli Ödeme

 

Tüm VISA ve Mastercard Kredi Kartı sahipleri, online olarak güvenli bir şekilde ödemelerini kredi kartıyla yapabilirler.Bütün kredi kartlarınızla tek çekim olarak veya anlaşmalı olduğumuz bankalarla peşin fiyatına 6 taksitle işlem yapabilirsiniz.GörselAkademi.com.tr Türkiyenin en büyük bankalarının güvenini kazanmış ve Türkiyenin en büyük bankalarının yazılım alt yapısıyla uyumlu olarak çalışmaktadır.Görsel Akademi.com.tr Sanal File Bilişim Hiz.San.Tic.LTD.ŞTİ. şirketinin tescilli markasıdır.

 
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar :

  Yapı Kredi Bankası (World - TEB - Anadolu Bank - Vakıf Bank)
  Garanti Bankası (Bonus - Shop&Miles - Flexi - Denizbank - İNG Bank - Türkiye Finans Happy Bonus - TEB - Şeker Bank)
  Finans Bank (Card Finans)
  İş Bankası (Maximum - Ziraat Bank Maximum)
  Akbank (Axess)
  Bank Asya (Bank Asya)
 

 _____________________________________________________
 
 Garanti Kredi Kartları :

 Bonus, Shop&Miles, Flexi, Denizbank, İNG Bank, Türkiye Finans Happy Bonus, TEB ve Şeker Banka ait bonus card larada satış yapılmaktadır.

 Yapı Kredi Bankası Kartları :

 Worldcard, TEB, Anadolu Bank ve Vakıf Bankın Kredi kartları da world card özelliklerine sahiptir.

 İş Bankası Kartları :


 Maximum Kart, Maximum logolu ziraat bankası kredi kartları iş bankası maximum özelliği taşımaktadır.
 _____________________________________________________


 Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.

 SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.


 Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanıyoruz. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı bu konuda yardıma hazır.

 Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz sayfada tarayıcınızın üst kısmında "http://" ile başlayan alanın "https://" olarak değiştiğini göreceksiniz, bu durum bilgilerinizin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.

 Kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

 
2. Banka Havalesiyle Ödeme


 Havale ile ödeme yapmak isterseniz aşağıdaki hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz.Havale ile ödemelerde işlem dekontunu siparişinizin daha hızlı işleme alınması için info@gorselakademi.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

 Banka Hesap Numaralarımız :

 Firma Adı : Sanal File Bilişim Hiz. San.Tic. Ltd. Şti.


 3.Kapıda Ödeme (Ürünü Teslim Alırken Ödeyin)

Gönlünüzce alışveriş yapabilmeniz ve sanal ortamdan alışveriş yaparken yaşadığınız endişelerin ortadan kalkması için “PTT KARGO, Özel Araçlarımız veya SÜRAT KARGO İLE KAPIDA ÖDEME” seçeneğini uygulamaya koyuyoruz.

4.Posta Havalesi İle Ödeme (PTT

 Online Hesap Numarası  : 6136725 
 Hesap Adı : Sanal File Bilişim Hiz. San.Tic. Ltd. Şti.

 PTT Şubeleri ile para göndermek gerçekten çok basit ve en az masraflı ödeme seçeneklerinden biridir.

 1- PTT şubesinde havale bölümüne müracaat ediniz.
 2- PTT havale emrini doldurunuz   (Aşağıda örneği mevcuttur) 
 3- Görevli, parayı anında online olarak hesabımıza geçecektir. Bu işlemin masrafı 1 YTL dir.

5.Telefonla Bilgi ve Sipariş Merkezi

 Değerli müşterilerimiz call center merkezimizi arayarak sipariş verebilir ve herhangi bir konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Görsel Akademi KPSS - Çağrı Merkezi Numaralarımız ;

 0850 304 55 11 - Müşteri Hizmetleri
 0216 612 3 612 - Pbx
 0533 612 3 612 - Turkcell


 e-posta adresimizi : info@gorselakademi.com.tr

 6.Orjinal Ürün

İlgili sitede; site adresi, telefonu, firma adı açıkça ve doğru bir şekilde belirtilmiş mi ?

 Ürün alınacak internet sitesinin güvenilir olamsının ilk adımlarından birinin ilgili sitenin açık adresinin, firma bilgilerinin, telefon numarasının açıkça ve doğru bir şekilde sitede belirtilmesi gerekir. Açık adres ve firma bilgileri sitede yer almıyorsa bu sitelerden alışveriş yapılırken çok dikkatli olunmalıdır.

Satın aldığınız ürünler size faturalı mı gönderiliyor ?

 İnternetten satın alınan her ürüne fatura düzenlemek zorunludur. Hangi kurye veya kargo ile gelirse gelsin kesinlikle hiçbir faturasız ürünü kabul etmeyiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda o firmadan alışveriş yaptığınızı ispatlayan tek belge faturadır.

Faturadaki bilgiler ile internet sitesinde yayınlanan adres ve firma bilgileri aynı mı ?

 Ürün ile birlikte gelen fatura üzerindeki bilgiler ile size gönderilen fatura üzerindeki bilgiler; adres, firma ünvanı, vergi numarası, telefon numarası aynı mı? Bu bilgileri farklı olduğu sitelerden alışveriş yapılırken çok dikkatli olunmalıdır.

Sitede başka sitelere link verilmeden sanal pos ile alışveriş yapılabiliyor mu ?


 İntenernet sitelerinin güvenilir olmalarının en önemli belirtilrinden birisi de sanalpos ödeme altyapısına sahip olmasıdır. Eğer bir site sizi farklı sitelere yönlendirmeden bir çok bankanın kredi kartı ile alışveriş yapma imkanı sunuyorsa bu site güvenlidir. Çünkü bankalar bir siteye sanal pos altyapısı kurmak için çok ciddi araştırma ve güvenlik denemesi yapmaktadırlar. Sanal pos altyapısı olmayan, kredi kartı ile alışveriş yapmak için başka sitelere yönlendirilen, veya sanalposları kendi firmasına ait olmayan sitelerden alışveriş yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Sitede SSL güvenlik sertifikası varmı ?

 SSL güvenlik sertifikası kişisel bilgilerinizin korunduğu anlamına gelmektedir ve girdiğiniz sayfada tarayıcınızın üst kısmında "http://" ile başlayan alanın "https://" olarak değiştiğini görmenizdir, bu durum bilgilerinizin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir

 7.Adres Bilgilerimiz


Dilerseniz merkez ofisimize gelerek ve ürünleri inceleyerek de sipariş verebilirsiniz.

Önemli Not :
Şirketimize gelmeden önce lütfen telefonla stok bilgisi isteyiniz.

 Şirket : Sanal File Bilişim Hiz. San. Tic.Ltd.Şti.
 Adres : Ağaoğlu MyOffice212 Taşocağı Yolu Cd.
            No:3 Kat:25 D:411 Bağcılar İstanbul

 Vergi Dairesi : Sarıgazi
 Vergi No : 743 040 6079

 Telefon : 0216 612 3 612 pbx
 Faks : 0216 612 3 613
 Mail: info@gorselakademi.com.tr


KPSS Soru Bankamızdan Demo Video Görüntüler :

Görsel Akademi KPSS Coğrafya DVD Seti (2016)

Görsel Akademi KPSS Türkçe DVD Seti (2016)


Görsel Akademi KPSS Matematik DVD Seti (2016)


Görsel Akademi KPSS Geometri DVD Seti (2016)Görsel Akademi KPSS Vatandaşlık DVD Seti (2016)


Görsel Akademi KPSS Tarih DVD Seti (2016)Görsel Akademi Genel Kültür Genel Yetenek DVD Eğitim Seti - 2016 Yeni !

www.gorselakademi.com.tr
       0216 612 3 613
   " başarıya tam destek "

 
Sıkça Sorulanlar     |     Ürün Bilgileri     |     Ürün Yorumları     |     İletişim Bilgileri     |     Sipariş Verin !
 

Copyright 2015 ® Görsel Akademi - Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Bu İnternet Sitesinin Kullanıcıları Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

- Müşteri Hizmetleri : 0216 612 3 612 - 0533 612 3 612 - 0 850 304 55 11

Ana Sayfa     |     KPSS Video     |     KPSS Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi     |     KPSS Sayısal Mantık     |     KPSS Sözel Mantık     |     2016 KPSS     |     2016 KPSS Dersleri ve Soruları     |     Görsel Akademi KPSS     |     KPSS Puan Hesaplama     |     KPSS 2016     |     KPSS Eğitim Seti     |     KPSS DVD Seti     |     KPSS DGS Matematik Serkan Aksoy     |     Görsel Akademi Yayınları